فهرست بستن فهرست

نکات آرایشی کاربردی که تا به حال نشنیده اید

نکات آرایشی کاربردی که تا به حال نشنیده اید ! در اینجا ۸ ترفند به دست آورده ایم که می تواند بسیاری از مشکلات آرایشی خانم ها را آسان تر کند. شاید شما هم چیزی برای اضافه کردن به این لیست داشته باشید؟

نحوه استفاده از مژه های مصنوعی

قبل از اینکه مژه های مصنوعی را بچسبانید  ، آنها را به مدت یک دقیقه دور یک لوله ریمل یا یک برس بپیچانید. به این ترتیب ، مژه شما منحنی لازم را به دست می آورد که باعث می شود استفاده از  آنها راحت تر شود.

نحوه پاک کردن لاک ناخن اکلیلی

پاک کردن لاک ناخن اکلیلی کار ساده ای نیست و این کار بسیار وقت گیر است و لاک اکلیلی  اغلب به ناخن ها آسیب می رساند. برای رهای از این  مشکل ، قبل از زدن لاک ناخن ، یک لایه نازک از چسب ماتیکی روی ناخن های خود بمالید، صبر کنید تا خشک شود و سپس طبق معمول لاک ناخن را بزنید .زمانی که  میخواهید لاک را از روی ناخن پاک کنید  ، از سوهان برای بلند کردن لایه لاک ناخن استفاده کنید .

نکات آرایشی کاربردی که تا به حال نشنیده اید

چگونه می توان گیره های موی سر را محکم کرد که از روی سر نیفتد

۲ روش وجود دارد که یک گیره سر را روی موها محکم نگه دارید.

روش اول – یک طرف خمیده گیره مو را به سمت پایین بگیرید و آن را به سمت پوست سر فرو کنید و مراقب باشید کف سر آسیب نبیند و آن را در جهت مخالف موهایی که می خواهید داخل موها فرو کنید.

روش دوم – قبل از استفاده مقداری اسپری مو را روی گیره مو بپاشید.

چگونه می توان چربی پوست صورت را از بین برد

اگر پوست چرب دارید یا در فصل تابستان هستید ، احتمالاً دوست دارید که براقی  پوست را از بین ببرید . فروشگاه های زیبایی دستمال مرطوب مخصوصی را ارائه می دهند ، اما استفاده از دستمال های توالت روی صندلی آن استفاده میشود بسیار ساده تر است. آنها چربی پوست را به همان اندازه دستمال مرطوب از بین می برند.

چگونه لبهای خود را خوش رنگ تر کنیم

برای اینکه لبهای شما خوش رنگ تر شود ، نیازی نیست از فیلر لب استفاده کنید  ، تنها آنچه شما نیاز دارید روغن نعناع است. چند قطره روغن نعناع و چند قطره از هر روغن معمولی را با هم مخلوط کرده و این مخلوط را روی لب های خود بمالید. البته اثر فقط موقتی خواهد بود . قبل از استفاده از آن مطمئن شوید که  به روغن نعناع حساسیت نداشته باشید .

نحوه جایگزین دستمال مرطوب کننده آرایش

دستمال مرطوب گران قیمت آرایش ،جایگزین مناسب تری هم دارد ، دستمال مرطوب معمولی کودک. این دستمالها می توانند آرایش را بسیار خوب پاک کنند و هزینه کمتری هم برای شما خواهد داشت.

نحوه کشیدن خط چشم  دنباله دار

ما انواع ترفندهایی را برای کشیدن خط چشم دنباله دار را قبلا آموزش دیده ایم : استفاده از کارتهای اعتباری ، قاشق و نوار. در اینجا یک روش دیگر به این لیست اضافه کنید . خط چشم را روی یک قلاب نخ دندان قرار دهید و روی نخ آن  بکشید تا مایع خط چشم روی نخ  مالیده شود  ، سپس آن را روی پلک بگذارید و  سپس با خط چشم آن را کامل کنید .

نحوه نگهداری مژه های مصنوعی برای استفاده مجدد از آن برای جلوگیری از ریزش و از بین رفتن مژه های مصنوعی ، آنها را در ظروف پلاستیکی تخم مرغ شانسی نگهداری کنید.

نکات آرایشی کاربردی که تا به حال نشنیده اید

منبع : بیتوته

15-02-20 | ۰ دیدگاه | در بلاگ

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید این ویژگی‌ها و برچسب‌های HTML را استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

دو × چهار =

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم