فهرست بستن فهرست

میکروپیگمنتیشن

هر آنچه لازم است در مورد میکروپیگمنتیشن بدانید

درست است که همه انسان ها ذاتا به زیبایی علاقمند هستند ولی خانم ها به این مسئله بیشتر توجه کرده و به همین دلیل به سراغ آرایش صورت می روند. حتما تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که صبح خیلی زود در صف نانوایی خانم هایی را مشاهده می کنید که آرایش کامل دارند و این سوال برای شما پیش خواهد امد این خانم چه ساعتی از خواب بیدار شده است که توانسته با چنین آرایش کاملی خود را به نانوایی برساند. شاید میکروپیگمنتیشن بتواند پاسخگوی سوال شما باشد.

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی چیست

یکی از خدماتی که در سالن آرایش عروس ستاره در نظر گرفته شده است میکروپیگمنتیشن و یا همان آرایش دائمی است. ابتدا بهتر است کمی در مورد این سبک زیبایی بیشتر بدانیم. افرادی که تمایل دارند همیشه آرایش زیبایی را بر روی صورت خود داشته باشند می توانند به سراغ این روش بروند.

میکروپیگمنتیشن یک روش کاملا علمی و پزشکی است که اساس آن کاشت رنگدانه های زیستی سازگار با بدن در لایه مشخصی از پوست است که این کار با تجهیزات کامل و همچنین شرایط کاملا بهداشتی و استریل صورت می گیرد. اکنون این سوال برای شما مطرح می شود که در تاتو هم از رنگدانه استفاده می شود پس تفاوت این دو روش در چیست.

تفاوت روش میکروپیگمنتیشن با تاتو

۱-   تاتو در واقع نقاشی کردن بر روی بدن است ولی میکروپیگمنتیشن نوعی بازسازی طبیعی است که منجر به جلوه بخشیدن به چهره فرد می شود.

۲-   مدت زمان تاثیر دو روش نیز با هم تفاوت دارد. در روش  میکروپیگمنتیشن کمترین درد و خونریزی بروز می کند و التهاب زخم ها خیلی سریع بر طرف می شود در نتیجه فرد می تواند در مدت کوتاهی در اجتماع ظاهر شود.

۳-   در میکروپیگمنتیشن از سوزن های کارتریج یکبار مصرف استفاده می شود در نتیجه نه تنها ایمنی و بهداشت این روش بالاتر است بلکه دردی که توسط کارتریج ایجاد می شود بسیار کم بوده به گونه ای که تقریبا می توان گفت میکروپیگمنتیشن بدون درد است.

کاربردهای  میکروپیگمنتیشن

اکنون این سوال مطرح می شود که میکروپیگمنتیشن تا چه اندازه در آرایش صورت کاربرد دارد:

۱-   طراحی و قرینه سازی ابرو

۲-   رژ لب و خط لب

۳-   خط و سایه چشم

۴-   هاشور ابرو

۵-   از بین بردن جای بخیه، اسکار پوستی و لکه های پوستی

 

تمامی خدمات و کاربردهای ذکر شده برای میکروپیگمنتیشن در سالن آرایش عروس ستاره توسط آرایشگران متخصص که دوره های آموزشی در این زمینه را گذرانده اند انجام می شود. شما می توانید در روز هایی که بانوان دیگر برای این کار اقدام می کنند در آرایشگاه حضور داشته باشید تا هم از کیفیت انجام کار و هم از ایمنی و بهداشتی بودن محیط اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم