فهرست بستن فهرست

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ و جایگاه آن در میان روش های آرایشی

در سال های اخیر روش هایی که در آرایش صورت مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متنوع شده و جالب این که برخی از آن ها در فاصله کوتاهی توانستند جایگاه ویژه ای را  به دست بیاورند برای مثال میکروبلیدینگ روشی شبیه تاتو و البته دارای تفاوت هایی با آن است که در کمتر از دو سال بیشترین استقبال را از میان مردم دریافت نمود. با توجه به کارایی این روش و جایگاه آن در میان بانوان، سالن آرایش عروس ستاره قسمتی از خدماتی آرایشی و زیبایی خود را به این مسئله اختصاص داده و تمامی مراحل میکروبلیدینگ در این آرایشگاه توسط آرایشگران ماهر با دانش علمی و عملی بالا انجام می گیرد.

معرفی روش میکروبلیدینگ

این روش به کمک یک تیغ کوچک یا همان بلید  انجام می شود و به همین دلیل به نام میکروبلیدینگ شناخته شده است. ابتدا با کمک این تیغه لایه ای از پوست را برش داده و رنگ مورد نظر را به صورت دستی به ناحیه برش داده شده تزریق می کنند در نتیجه چون اپیدرم پوست پاره شده است، رنگ ها بهتر می توانند به لایه های عمقی پوست نفوذ کنند و همین مسئله منجر به ماندگاری روش میکروبلیدینگ می شود.

تفاوت میکروبلیدینگ با تاتو

این روش شبیه به تاتو است که اغلب خانم ها برای ابروهای خود به کار می برند ولی تفاوت هایی میان این دو وجود دارد:

۱-   در تاتو رنگ به کمک دستگاه در پوست تزریق می شود ولی در روش میکروبلیدینگ تزریق رنگ به صورت دستی انجام خواهد شد.

۲-   در تاتو حالت طبیعی ابر از بین رفته و هر کس به چهره شما نگاه کند متوجه نقاشی بودن ابرو می شود ولی در روش میکروبلیدینگ این امکان وجود دارد که با ایجاد طرح های مو مانند ظریف، فرم طبیعی ابرو حفظ شده و چهره شما مصنوعی به نظر نرسد.

مزایای میکروبلیدینگ

۱-   مهمترین مزیت این روش، حفظ حالت طبیعی چهره است زیرا همان گونه که قبلا ذکر شد آرایشگر می تواند به کمک میکروبلیدینگ طرح های مو مانند و خطوط هاشور نامنظم را در ابرو ایجاد کند تا زیبایی و طبیعی آن حفظ گردد.

۲-   همچنین چون خراش هایی که در پوست ایجاد می شود سطحی است لذا کمترین خونریزی رخ خواهد داد.

نکات مهم در میکروبلیدینگ

–       قبل از این که به سراغ این روش بروید توصیه می کنیم که به روش کامپیوتری مدل ابروی دلخواه خود را بر روی صورتتان پیاده کنید چون بعد از اتمام میکروبلیدینگ امکان برگشت وجود ندارد.

–       حتما برای انجام میکروبلیدینگ به سراغ آرایشگاه هایی بروید که مطمئن هستید هم مسائل بهداشتی در محیط آن رعایت می شود و هم این که آرایشگران دوره تخصصی میکروبلیدینگ را گذرانده و هنرمندانه کار خود را انجام می دهند. به عنوان نمونه آرایشگران ما در سالن آرایش عروس ستاره کاملا به این روش مسلط بوده و تحت نظر بهترین مربیان دروه های آموزشی خود را گذرانده اند.

–       تهیه وسایل مورد نیاز را خودتان انجام دهید تا از سلامت وسایل و در نتیجه ایمنی میکروبلیدینگ مطمئن شوید.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم