فهرست بستن فهرست

تاتو موقت و دائم

در سال های اخیر روش های آرایشی مختلفی ابداع گشته که تنوع این روش ها، آرایش و زیبایی را تسهیل کرده است. چندین سال است که مسئله تاتو جایگاه خود را در میان مردم مطرح نموده است و نه تنها خانم ها برای زیبایی چهره بلکه مردان نیز برای طراحی نقوش مختلف بر روی بدن از تاتو استفاده می کنند.

عملکرد روش تاتو

در این روش باید رنگ مورد نظر به بخشی از لایه های پوست تزریق شود که برای این منظور از سوزن های مخصوص استفاده می شود و به همین دلیل درد داشته و با خونریزی فراوان همراه است. به هر حال تاتوی ابرو پرکاربردترین روش آرایشی در میان بانوان است و در سالن آرایش عروس ستاره خدمات زیبایی مربوط به تاتو برای بانوان ارائه می شود به گونه ای که حتی می توانند مدل مد نظر خود را انتخاب و با ارائه آن به آرایشگر از این مدل لذت ببرند.

انواع تاتو براساس ماندگاری

با توجه به این که تا چه مدت رنگ تاتو در محل تزریق شده باقی بماند، دو نوع تاتو وجود دارد:

۱-   تاتو موقت:

گاها دیده شده است که برخی از بانوان بعد از تاتوی ابرو احساس نارضایتی می کنند زیرا مصنوعی شدن حالت ابرو برای آن ها جذابیت ندارد در نتیجه به دنبال این هستند که تاتو را پاک کنند به همین دلیل است که آرایشگران ما در سالن آرایش عروس ستاره به بانوانی که اولین بار است تاتو را تجربه می کنند توصیه دارند حتما ابتدا به سراغ تاتو موقت بروند. در این روش ماده تاتو در مدت چند ماه پاک خواهد شد و حتی اگر فرد تمایل داشته باشد زودتر ابروی خود را به حالت قبل بازگرداند، می تواند به کمک لیزر کردن مواد تاتو را پاک کند.

۲-   تاتو دائم:

اما تاتو دائم دقیقا نقطه مقابل تاتو موقت است به این معنا که همیشه ماندگار بوده و حتی ممکن است با لیزر هم پاک نشود. غالبا آرایشگران به بانوان توصیه می کنند به سراغ تاتو دائم نروند زیرا از این پس راهی برای بازگشت و تجربه روش های جدید زیبایی برای ابرو برای آن ها وجود ندارد. به ویژه اگر اولین بار است که می خواهند به سراغ تاتو بروند همان بهتر که از تاتو موقت استفاده کنند.

دو نکته مهم در مورد تاتو

۱-   در آرایشگاه ها برای تاتو توجه کنید که آرایشگر از رنگ های غیر استاندارد و تاریخ گذشته و سوزن های تاریخ گذشته و یا از قبل مصرف شده برای ما استفاده نکنند.

۲-   قبل از تاتوی بدن حتما باید از عوارض آن من جمله خونریزی، عفونت، فعالیت سلول های ماکروفاژ برای بیگانه خواری، آسیب های پوستی و… مطلع شده و سپس اقدام نمایید.

 

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم