فهرست بستن فهرست

کدام سالن آرایش عروس بهتر است؟

یکی از حرفه هایی که در کشور ما به شدت فعال بوده و دسترسی به خدمات آن در تمام استان ها و شهرهای کشور به وفور امکان پذیر است، آرایشگاه زیبایی است. شما هم اکنون در نزدیکی محل زندگی خود می توانید چند سالن زیبایی را پیدا کنید که هر کدام سطح کیفی متفاوتی در خدمات داشته و از نظر خدمات هم با یکدیگر متفاوت هستند. اکنون این سوال مطرح می شود که کدام سالن زیبایی بهتر است؟ در این مقاله ما چند فاکتور را بیان خواهیم نمود که در انتخاب آرایشگاه به شما کمک می کند:

 

کدام سالن آرایش عروس بهتر است؟

 

۱-   بهداشت، نظافت و وضعیت ظاهری آرایشگاه

مهمترین مسئله ای که در تمام سالن های زیبایی باید به آن توجه شود، نظافت و بهداشت محیط است. زمانی که وارد آرایشگاه می شوید، نکته بین باشید و همه چیز را زیر نظر بگیرید. محیط کار، میز آرایش، حتی وضعیت ظاهری آرایشگر باید کالا تمیز بوده و کوچکترین لکی دیده نشود. وسایل را از دور وارسی کنید. کثیف بودن میز کار و وسایل به معنای آلوده بودن آن هاست که منجر به انتقال میکروب بین مراجعه کنندگان خواهد شد.

۲-   وضعیت دکوراسیون آرایشگاه

مسلما زیبایی طراحی داخلی سالن نقش عمده ای در جلب توجه مشتریان دارد. یک آرایشگاه مجهز باید دکوراسیون مناسب خود را داشته باشد و در هر قسمت، خدمات خاصی ارائه گردد برای مثال بخش مربوط به رنگ مو، مش، کراتینه و… باید از بخش آرایش چهره جدا باشد.

۳-   توجه به اخلاق و ظاهر آرایشگر

وجود یک آرایشگر با لباس کثیف و نامناسب در محیطی که خدمات زیبایی ارائه می کند با هم تناقض دارد. آرایشگر باید لباس مناسب و تمیز پوشیده و کاملا آراسته باشد. همچنین از نظر خلق و خو باید مهربان، خندان، صبور و خوش برخورد باشد. ارایشگر بداخلاق انرژی منفی به شما خواهد داد به علاوه این که اگر اعتراض یا انتقادی به بخشی از کار داشته باشید از شما عصبانی شده و حتی ممکن است کار را رها کند.

۴-   تجهیزات و وسایل موجود در ارایشگاه

یک سالن زیبایی باید متناسب با خدماتی که ارائه می کند، از تجهیزات کانل و پیشرفته برخوردار باشد. برای مثال مهمترین و عمده ترین خدماتی که در هر آرایشگاهی ارائه می شد، رنگ مو است. یک سالن باید محلی برای رنگ کردن همراه با وسایل کامل، محلی برای انتظار مشتری تا زمان رنگ گرفتن و محلی برای شستن موی سر داشته باشد. همچنین در سالن زیبایی باید کاتالوگی از نمونه کارهای ارائه شده در اختیار مشتری قرار گیرد تا بتواند مدل مورد نظر را انتخاب کرده و از طرفی با کیفیت کار آرایشگران آشنا شود.

۵-   خدمات مشاوره رایگان

معمولا آرایشگاه های معتبر و حرفه ای برای مشتریان خود خدمات مشاوره رایگان قبل از انجام هر گونه عمل آرایشی در نظر می گیرند تا بهترین آرایش برای آن ها اجرا شود.

29-10-15 | دیدگاه‌ها برای کدام سالن آرایش عروس بهتر است؟ بسته هستند دیدگاه | در بلاگ

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم