فهرست بستن فهرست

ماساژ صورت

نمی توان منکر این واقعیت شد که با گذر زمان پوست بدن شادابی و طراوت خود را از دست داده و حالت افتاده و شل پیدا می کند. این مشکل برای همه انسان ها آزار دهنده است و به همین دلیل است که قبل از حاد شده شرایط باید نسبت به درمان آن اقدام نمود. امروزه ماساژ صورتی از جمله روش های جوانسازی پوست به شمار می آید که در اغلب سالن های آرایشی نیز این گروه خدمات برای بانوان در نظر گرفته شده است. با توجه به این که ماساژ صورت به تخصص نیاز داشته و در صورت عدم رعایت اصول منجر به افزایش چروک صورت و حتی خراب شدن بافت پوست می شود لذا آرایشگران مسئول ماساژ در سالن آرایش عروس ستاره ابتدا موظف هستند دوره های ماساژ درمانی را گذرانده و سپس با مهارت کامل خدمات را به مشتریان عرضه کنند.

فواید ماساژ صورت

همان گونه که بیان کردیم این روش در گروه متدهای جوانسازی پوست به حساب می آید اما اکنون این سوال برای شما مطرح می شود که یک ماساژ ساده که با کمک دست و بدون هیچ ماده وسیله ای صورت می گیرد چه فوایدی را به دنبال خواهد داشت:

۱-   جریان خون در پوست بهبود یافته و در نتیجه به دلیل خون رسانی بیشتر به این ناحیه طراوت به چهره شما باز خواهد گشت.

۲-   با توجه به این که حرکاتی منظم و باقاعده بر روی عضلات صورت پیاده می شوند لذا ماهیچه های صورت محکم شده و حالت شلی و افتادگی پوست رفع می شود.

۳-   با توجه به این که ماساژ منجر به تولید مرفین در بدن می شود لذا ماساژ باعث تسکین سردرد، کاهش تنش و استرس روحی و ایجاد حس آرامش  در فرد می شود.

۴-   ماساژ صورت مدتی قبل از مراسم عروسی کمک می کند تا صورت فرد برای آرایش عروس آماده شده و بنابراین آرایش یا گریم با زیبایی بیشتر بر روی پوست او خودنمایی می کند.

لیست افراد ممنوعه برای ماساژ صورت

علی رغم تمام مزیت هایی که برای ماساژ صورت بیان کردیم لازم است بدانید که همه افراد کاندید مناسب برای این روش جوانسازی نیستند. بلکه کسانی که در هر یک از گروه های زیر قرار دارند باید از ماساژ صورت دوری نمایند:

۱-   افراد دارای لنز تماسی در چشم که برای ماساژ صورت باید لنزها را خارج کنند.

۲-   ماساژ برای پوست های دارای جوش، پارگی و زخم بسیار مضر و خطرناک است.

۳-   پوست های ملتهب یا دارای خون مردگی نباید تحت ماساژ صورت قرار گیرند.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم