فهرست بستن فهرست

رنگ و مش

یکی از علاقمندی های خانم ها در راستای زیباسازی، رنگ و مش مو است. همه ما به زیبایی خود اهمیت می دهیم اما این مسئله در خانم ها حساسیت بیشتری دارد و با توجه به این که رنگ کردن مو می تاند تاثیر زیادی بر روی زیبایی چهره بگذارد لذا اغلب بانوان به رنگ مو علاقه دارند. در سالن آرایش عروس ستاره خدمات رنگ و مش با استفاده از بهترین مواد اولیه و در سالنی کاملا مجهز به وسایل مورد نیاز، شستن مو، خشک کردن موها و… انجام می گیرد که آرایشگران در این سالن آرایشی با توجه به سابقه طولانی مدت که در این حرفه دارند می توانند مشتریان را در انتخاب رنگ و مش مناسب راهنمایی کنند.

نکات مهم در رنگ و مش مو

از زمانی که شما موهای خود را رنگ می کنید در واقع موی شما از حالت طبیعی خارج می شود لذا سالن آرایش عروس ستاره با هدف کمک به مشتریان خود برای استفاده بهتر از خدمات آرایشی، توصیه های زیر را برای رنگ و مش مو به مشتریان و آرایشگران در نظر گرفته است:

۱-   با توجه به این که در رنگ مو از مواد شیمیایی استفاده می شود در نتیجه ممکن است حساسیت زا باشد. آرایشگران باید ابتدا کمی از رنگ را بر روی پوست بدن مشتری امتحان کنند تا در صورت عدم مشاهده حساسیت، رنگ و مش مو انجام شود.

۲-   توصیه می شود که حتی المقدور از رنگ کردن ابروها خودداری کنید زیرا این ابروها به چشم نزدیک بوده و رنگ مو می تواند به بینایی چشم آسیب بزند.

۳-   بهتر است از مخلوط کردن چند رنگ مو برای رسیدن به رنگ مورد نظر خودداری کنید زیرا ممکن است اختلاط مواد با همدیگر ترکیبی را ایجاد کند که به ریشه مو آسیب می زند.

۴-    زمانی که شما موهای خود را رنگ می کنید این مواد بر روی جنس مو تاثیر گذاشته و حالت اولیه مو از دست می رود. توجه داشته باشید که مراقبت از موی رنگ شده با موی طبیعی فرق دارد. از بعد از رنگ و مش مو باید از شامپوها و مواد کمکی برای حفظ  لطافت مو و کمک به زیباتر شدن رنگ مو استفاده کنید.

۵-   رنگ و مش مو دارای درجات مختلف از نظر سطح رنگ هستند. شما به عنوان مشتری نباید به سراغ رنگ هایی بروید که مد سال هستند بلکه رنگ انتخابی باید با رنگ پوست شما تطابق داشته باشد. از طرفی ممکن است به دلیل جنس موها، سفیدی بیش از حد و … رنگ مد نظر شما با همان کیفیت بر روی مو ظاهر نشود لذا از راهنمایی های آرایشگران کمک بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم