فهرست بستن فهرست

راهنمای خرید لوازم آرایشی

قبل از این که به سالن آرایش بروید و یا حتی برای نیاز خودتان باید خرید لوازم آرایشی از برندهای معتبر و بهترین کیفیت انجام شود. اگر چه خانم ها به خرید این لوازم علاقه زیادی دارند ولی لازم است بدانید که خرید لوازم آرایشی سخت ترین خریدی است که خانم ها انجام می دهند زیرا در صورتی که انتخاب نادرستی داشته باشید به سلامت شما آسیب زده و مهمترین مشکل، آسیب به پوست خواهد بود. لذا توصیه می شود در زمان خرید این لوازم فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

 

راهنمای خرید لوازم آرایشی

 

۱-   از وضعیت پوستی خود اگاه باشید.

سه نوع تیپ پوستی چرب، خشک و معمولی وجود دارد که هر فرد قبل از خرید لوازم آرایشی ابتدا باید از وضعیت پوستی خود اطلاع داشته باشد. برای مثال اگر شما پوست چرب دارید و بدون اطلاع از این موضع به سراغ کرم های چرب بروید، می دانید که چه عوارضی برای شما به دنبال خواهد داشت؟ مهمترین عارضه بروز اکنه هایی است که هر روز بیشتر خواهد شد.

۲-   اشانتیون رایگان لوازم را استفاده کنید.

اگر قرار است برند جدیدی از وسایل آرایشی را خریداری کنید ابتدا از اشانتیون رایگان ان استفاده کنید و در صورتی که مطمئن شدید این برند برای پوست و صورت شما مناسب است، خرید خود را نهایی کنید.

۳-   از نظرات دیگران کمک بگیرید.

قبل از این که از برند خاصی از لوازم آرایشی خرید کنید از دوستان  و آشنایان در مورد کیفیت محصولات آن برند سوال کنید. حتی به سایت های اینترنتی رفته و نظرات کاربران را دنبال کنید. این اطلاعات در انتخاب درست به شما کمک خواهد کرد.

۴-   لیست لوازم آرایشی موجود را همراه داشته باشید.

قبل از این که به خرید بروید ابتدا لیستی از لوازمی که در منزل دارید را تهیه کنید تا در زمان خرید لوزام اضافی را انتخاب نکنید چرا که لوازم اضافی به دلیل استفاده نشدن خراب خواهند شد و پول شما هدر می رود.

۵-   به کیفیت لوازم آرایشی توجه داشته باشید.

هر بار که ماده آرایشی را بر روی صورت خود استفاده می کنید پوست شما تحت تاثیر آن ماده قرار گرفته و در صورتی که متریال به کار رفته در آن بی کیفیت و تقلبی باشند عوارض و بیماری های پوستی را به دنبال خواهند داشت لذا در خرید لوازم آرایشی حتی اگر بهترین برند و کیفیت گران قیمت هستند باز هم خساست به خرج ندهید و بدانید که شما برای سلامتی خودتان هزینه خواهید کرد.

17-07-18 | ۱ دیدگاه | در بلاگ

1 پاسخ به راهنمای خرید لوازم آرایشی

  1. پری گفت:

    مطلب خوبی بود.ممنون

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید این ویژگی‌ها و برچسب‌های HTML را استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

نه − نه =

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم