فهرست بستن فهرست

خدمات ناخن

یکی از خدماتی که در آرایشگاه ها برای مشتریان در نظر گرفته می شود، طراحی و زیبایی ناخن هاست. فرم ناخن در افراد مختلف متفاوت است که خدمات آرایشی می تواند زیبایی آن ها را دو چندان کند. در سالن آرایش عروس ستاره تمام خدمات من جمله طراحی، دیزاین و زیبایی ناخن با تجهیزات پیشررفته و همچنین متریال استاندارد انجام می شود. همچنین در آرایش عروس بخشی فعالیت هایی که توسط آرایشگران انجام می شود، طراحی ناخن است که برای این منظور از مدل های روز کمک گرفته می شود.

نکات مهم در طراحی و زیبایی ناخن

تنها راه زیبا کردن ناخن ها در سال های قدیم، استفاده از لاک بود ولی امروزه این امکان فراهم شده است که بانوان بتوانند در کنار آرایش عروس هر طرح و مدل مد نظر را بر روی ناخن پیاده کنند. در هر حال شما باید در زمینه زیبایی ناخن به چند نکته توجه داشته باشید:

۱-   برای انتخاب آرایشگاه جهت طراحی ناخن حتما به سراغ گزینه هایی بروید که کاملا مجهز بوده و همچنین وسایل مورد استفاده همیشه استریل می شوند. متاسفانه در برخی از آرایشگاه ها این مسئله رعایت نشده و محیط کار تمیز و بهداشتی نیست. سالن آرایش عروس ستاره نه تنها سعی شده است از تجهیزات مدرن استفاده شود بلکه مسائل بهداشتی رعایت شده و کلیه تجهیزات مورد نیاز در طراحی ناخن را در اتوکلاو استریل می کند. مشتریان می توانند از بسته بندی کیسه ابزار نسبت به استریل بودن وسایل اطمینان پیدا کنند.

۲-   البته توصیه می شود خانم ها از کیف ابزار شخصی برای طراحی ناخن ها استفاده کنند به ویژه کسانی که از  استریل بودن وسایل در آرایشگاه شک دارند داشتن ابزار شخصی بهترین راهکار خواهد بود.

۳-   به هیچ عنوان از لاک هایی که در آرایشگاه ها وجود دارد استفاده نکنید زیرا ممکن است فردی دچار بیماری ناخن بوده و میکروب های آن به داخل لاک وارد شود در نتیجه اکیدا توصیه می کنیم لاک مد نظر را خودتان تهیه کنید.

۴-   در صورتی که به بیماری پوستی یا ناخن مبتلا هستید قبل از این که طراحی ناخن را انجام دهید حتما این مسئله را با آرایشگر در جریان بگذارید.

۵-   در زمان آرایش عروس، بخشی از کار به طراحی ناخن اختصاص پیدا می کند. در انتخاب طرح ناخن افراط و تفریط نداشته باشید. طرح های انتخابی نباید زیاد شلوغ یا زیاد خلوت باشد زیرا در هر دو حالت زیبایی ناخن کم می شود.

۶-   قبل از طراحی ناخن به هیچ عنوان پوست اطراف ناخن را نکنید زیرا راه را برای ورود میکروب ها به بدن هموار خواهید کرد.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم