فهرست بستن فهرست

اکستنشن مو و مژه

آنچه که مسلم است داشتن موهای بلند در زمان عروسی زیبایی بیشتری دارد زیرا آرایشگر قدرت انتخاب بیشتری برای طرح شینیون مو داشته و از طرفی بهتر می توان بر روی موهای بلند کار کرد اما ما در سالن آرایش عروس ستاره بارها با بانوانی مواجه شده ایم که موهای کوتاهی داشته و در شب عروسی خود ناراحت این مسئله هستند که شینیون مو برای آن ها امکان نداشته و باید به مدل های ساده اکتفا کنند اما لازم است بدانید که اکستنشن مو این مشکل را حل کرده است.

معرفی اکستنشن مو

در این روش آرایشگر از موهای مصنوعی در میان موی طبیعی فرد استفاده می کند به گونه ای که این موها در دقیق با رنگ موی سر فرد یکسان بوده و کسی متوجه تفاوت میان آن ها نمی شود. در آرایش عروس اکستنشن به کمک بانوانی خواهد آمد که موی سرشان کوتاه است با این روش شما در هر زمان که تمایل دارید می توانید موی خود را کوتاه کرده و نگران این قبیل مراسم نباشید. اکستنشن همچنین حجم مو را زیاد خواهد کرد لذا اگر شما از جمله افرادی هستید که موی کم پشت دارید باز هم این روش کمک کننده خواهد بود.

معرفی اکستنشن مژه

یکی از بخش های مهم آرایش عروس به آرایش چشم مرتبط است. تراکم مژه  و اندازه آن در افراد مختلف متفاوت است. افرادی که مژه های کم و کوتاه دارند می توانند از اکستنشن مژه در لابلای مژ های طبیعی خود استفاده کنند  تا هم طول مژه بیشتر شده و هم این که تراکم آن بیشتر و منظم تر شود.

 

روش های اکستنشن مو

همان گونه که بیان شد در این روش باید موی مصنوعی به موی طبیعی وصل شود و این اتصال باید به نحوی باشد که در عین محکم بودن، دیگران متوجه تفاوت میان رشته های مو نشوند. لذا سه روش برای اکستنشن مو وجود دارد:

۱-   اکستنشن سرد

برای این که موی مصنوعی به ریشه مو بچسبد، از چسب گیاهی کراتین در محل اتصال مو به پوست سر استفاده می شود.

۲-   اکستنشن گرم

در این روش ابتدا پنس را گرم کرده و سپس چسباندن مو به کراتین در محل ریشه موی سر انجام می شود.

۳-   اکستنشن با کلیپس

این روش اکستنشن به هیچ وجه با ریشه مو در تماس نیست بلکه موی مصنوعی به کمک گیر یا کلیپس بر روی موی طبیعی قرار می گیرد لذا ساده ترین روش به حساب می آید.

روش اجرای اکستنشن مژه

اکستنشن مژه به ظرافت خاصی نیاز دارد زیرا با کوچکترین خطا ممکن است به بافت چشم آسیب بزند لذا ابتدا نوار چسبی بر روی پلک قرار می گیرد تا چشب ها مستقیما با پلک در ارتباط نباشد سپس با پنس استریل شده مژه های مصنوعی یکی یکی بر روی چسب گذاشته می شوند. هر مزه باید حداقل ۳۰ ثانیه ثابت نگه داشته شود تا تثبیت شود.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم