فهرست بستن فهرست

اصلاح ابرو و صورت

موهای صورت از جمله موهای زائد در بدن به حساب می آیند که هم مردان و هم خانم ها هر کدام به روش هایی اقدام به رفع این موها می کنند. خانم ها در حذف موهای زائد صورت به مسئله زیبایی هم توجه داشته و به همین دلیل برای اصلاح ابرو و صورت خانم ها از تجهیزات پیشرفته و مدل های روز استفاده می شود که سالن آرایش عروس ستاره از این نظر کاملا مجهز بوده و با کمک آرایشگران ماهر و زبردست بهترین اصلا ابرو و صورت را برای خانم ها ارائه خواهد کرد.

مسئله اصلاح ابرو و صورت بر روی کیفیت آرایش عروس بسیار تاثیر می گذارد.  همان گونه که می دانید حالت ابرو بخش عمده ای از زیبایی صورت را به خود اختصاص داده و حتی زیبایی چشم را متاثر می کند. از طرفی جنس موهای صورت و تیپ پوستی افراد با هم متفاوت است لذا اصلاح صورت در همه افراد کیفیت یکسان نداشته و این دو عامل بر روی روش مورد استفاده تاثیر می گذارد. در نتیجه با توجه به این که چند روز قبل از آرایش عروس ابتدا باید اصلاح ابرو و صورت  انجام شود لذا آرایشگران باید چند نکته را مد نظر قرار دهند:

۱-   آرایشگران باید قبل از اصلاح ابرو و صورت به نوع پوست فرد توجه داشته باشند. برخی از افراد دارای پوست شل و افتاده و برخی دیگر پوست سفت و محکم دارند و زمانی که آرایشگر در حال بند انداختن صورت این افراد است متوجه این موضوع خواهد شد. لذا ابتدا با لمس صورت حالت پوست را تشخیص داده و بعد با احتیاط نسبت به اصلاح پوست اقدام کنید.

۲-   توجه داشته باشید که برای اصلاح ابرو و صورت باید در جهت خواب مو عمل نمایید. آرایشگر باید با دست کشیدن بر روی پوست صورت مشتری جهت خواب مو را تشخیص داده و سپس در جهت یا خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت و در جهت خواب مو کندن موها را انجام دهد.

۳-   آرایشگران لازم است در زمان اصلاح ابرو و صورت در مناطق حساس همانند چشم و ابرو با احتیاط بیشتری عمل نمایند به گونه ای که در کندن موهای ابرو و اطراف چشم باید حرکات دست باید نزدیک به هم و هم سطح پوست باشد.

۴-   بهترین نخ مورد استفاده در اصلاح ابرو و صورت نخ های محکم و غیر پلاستیکی هستند که هم با قدرت می تواند موهای صورت را بکند و هم این که منجر به حساسیت در پوست نخواهد شد این مسئله به ویژه در آرایش عروس بیشتر اهمیت دارد چرا که پوست ملتهب نمی تواند زییایی آرایش را به خوبی نشان دهد.

۵-   قسمت مهم و ظریف اصلاح ابرو و صورت مربوط به تمیز کردن ابرو از موهای زائد به منظور حالت دادن به آن است. مدل های متنوع ابرو وجود دارد که آرایشگر باید براساس حالت چشم، فرم صورت و حالت ابروی مشتری مدل مناسب را برای آن انتخاب نماید تا با آرایش عروس ست شده و تطابق بین اجزای صورت حفظ شود.

۶-   در اصلاح ابرو و صورت برخی از قسمت های صورت حساسیت بیشتری داشته و مشتری درد بیشتری را حس می کند برای مثال تمیز کردن ابروها و اصلاح نواحی نزدیک به چشم از این موارد هستند که آرایشگر می تواند کمی از الکل سفید برای تسکین درد استفاده کند.

دیدگاه ها بسته شده است.

آرایش عروس ستاره

آرایش عروس ستاره

وقتی به هنر فکر میکنم ؛ به زیبایی می اندیشم